FANDOM


Jest to moda panująca na dany typ komixxów, często zaczynana przez komixxy z dobrymi ocenami. Zazwyczaj moda zaczyna ludzi szybko wkurzać i jej miejsce zastępuje inna. Jest to łatwy sposób zdobycia głównej.

Jakie były mody?Edytuj

Moda na przygody super Andrzeja:Edytuj

Bohaterem był super Andrzej który w życiu posługiwał się opcjami komputerowymi. Krótka moda, przeszła bez echa.

Moda na rozczulające komixxy:Edytuj

Zapoczątkowana przez TheChester mod komixxy o biednych pieskach (ale nie kotach czy świniach, tylko pieski)

Bardzo denerwująca cała główną wypełniały smutne komixxy, niestety większość ludzi popierała ją bo komixxy miały nie tylko śmieszyć. Przez nią jednak cała główna była smutna. Wyginęła śmiercią naturalną.

Moda na mistrza ciętej riposty:Edytuj

Początkowo śmieszna ale potem już tylko gorzej 100 takich samych żenujących komixxów trafiało na główną różniąc się od siebie tylko: co kakao 1:0 co jajeczko 1:0. Zabita po długim proteście użytkowników przez admina (który jednak sam ją rozpoczął i ciągnął).

Moda na Obrazki z kwejka lub 4chana:Edytuj

Najprościej mówiąc ściągnięte z kwejka lub 4chana obrazki wrzucane na komixxy, czasami nawet ludzie sobie przypisują autorstwo ,bo myślą że nikt nie zauważy.Tacy ludzie co robią takie komixxy są często wyzywani. Niestety ta moda nigdy nie przejdzie a nawet się zaostrza spowodowane jest to że takie komixxy szybko dostają się na główną. Zaniża poziom strony.

Moda na "Me Gusta":Edytuj

Komixxy w których nasz bohater lubi coś robić np. Me Gusta Kapusta. Nie maja ona zbytniej wartości i odnoszą się do tego że: o żelki!, Zjem sobie. Me gusta żelki. Nie zdołała się rozwinąć.

Moda na "-Ja? -Nie śmietnik!":Edytuj

Komixxy w których bohaterowie pytają się np. Ej dasz pomysła na komixx? -Ja? - Nie lampa! Lub jeszcze jakiś mebel, rzecz, etc. Zazwyczaj komixx to tylko zapytanie o rzecz odpowiedź "-ja? - nie x" zero wartości merytorycznej. Ludzi zaczyna denerwować ta moda gdyż jest ona absolutnie nie śmieszna.

Moda na "Niezniszczalną Nokię":Edytuj

Komixxy, w których zwykle postać próbując wybrnąć z trudnej sytuacji, używa telefonu Nokia 3310.(Dokładne informacje na temat popularności telefonu tutaj)

Moda na fapanie Edytuj

Moda która polegała na ludziku co się masturbował do red tuba , pornohub czy innych takich stronach umarła ta moda bardzo szybko z powodu że każdy komixx był prawie taki sam.

Moda na psa "o nie jest upośledzony". Edytuj

Moda polegająca na wrzucaniu komiks z psem, który zazwyczaj zaczyna się od osoby, która mówi "o jaki słodki piesek", później pies coś mówi i na koniec tamta osoba odpowiada "O nie... Jest upośledzony!", ta moda już się zmniejszyła, ale nie wymarła do końca.